x

Teslimat Koşulları

Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 gün içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin Batu Elektromarket’e uzaklığına göre de kargo şirketi 3-5 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından Batu Elektromarket garantisi ile size teslim edilecektir.
Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili sizlerle iletişime geçilecek ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Starakim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ; Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda tükenmiş ise müşteri talebine göre ücret iadesi veya ürün değişimi yapılacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.