x

Hakkımızda

.
Firmamız ilk olarak 2004 yılında "BATU ELEKTRİK" ismiyle Arslanbey/Kocaeli'deki 30 metrekarelik bir işyerinde yerel çapta şahıs şirketi bir işletme olarak faaliyetine başlamıştır. İlerleyen süreç içerisinde önce ilimiz sınırları dahilinde, daha sonra da yurt genelinde ivme kazanmış bir şekilde faaliyetlerini sürdürerek istikrarlı bir gelişme kaydetmiştir. 
Bu gelişmeler doğrultusunda artık kurumsal bir kimlik kazanılması gerektiği gerçeği ortaya çıktığından, yerinde bir konumlandırma sonucunda 2018 yılının Nisan ayı itibarıyla yepyeni bir çehre ve anlayışla "BATU ELEKTROTEKNİK ELEKTRİK İNŞAAT SANAYİ ve TİCARET LTD. ŞTİ." ismini almış bulunmaktadır. 
Firmamız şu an itibarıyla gerek malzeme gerekse işçilik kalitesinden asla ödün vermeyen yaklaşımı nedeniyle, iş dünyasında elektrik sistemlerinin her alanında tercih edilen firmalar arasına bir marka olarak girmeyi başarmış durumdadır. 
Firmamız kendi sektöründe tanınmış köklü firmalara ait her türlü elektrik malzemesinin toptan ve perakende satışını yapmanın yanı sıra, yine sektörde duyulan talepler üzerine anahtar teslimi elektrik taahhüt işlerini de konularında uzman personeliyle birlikte başarılı bir şekilde yürütmekte, her geçen gün güçlenerek daha da büyük başarılara imza atmaktadır. 
Kartepe/Kocaeli'deki toplam 850 metrekarelik dört katlı işyerimizde, idari ofislerimizin yanı sıra, proje ofisimiz, teşhir salonumuz, satış bölümümüz, depo ve montaj atölyemiz de yer almaktadır. İşyerimiz, içinde bulunduğumuz sektöre en iyi, en hızlı ve en verimli biçimde hizmet verebilecek tarzda en son teknolojiye sahip ekipmanlarla donatılmış bulunmaktadır. 
Firmamız yeniliklere ve yeni fikirlere her zaman açık durumdadır. Ayrıca, konularında deneyimli ve Mesleki Yeterlilik Belgesi sahibi uzman kadromuz ile sektörde kesintisiz olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Bilindiği üzere, Mesleki Yeterlilik Belgesi (MYB) kalite güvencesi sağlanmış ve uluslararası personel belgelendirme standardına göre akredite edilmiş bir sistem aracılığıyla tarafsız, tutarlı, âdil ve güvenilir şekilde yapılan ölçme ve değerlendirmeler sonucunda başarılı olan bireyler için düzenlenmektedir.
Firmamız uğraşı alanındaki tüm teknolojik gelişmeler ile yenilikleri sürekli takip etmekte ve uygulamakta olup; bu doğrultuda müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çözüm ortaklarımız ile bütünleşmeyi amaçlamaktadır. 
Bu nedenlerden ötürü de verimlilik ve kaliteden asla ödün vermeksizin müşterilerimize her zaman en son teknolojik çözümleri uygun maliyetlerle birlikte hızlı bir şekilde sunmayı ve böylece her kesimden tam bir müşteri memnuniyeti yaratmayı kendisine en önemli ilke edinmiştir. 
"Memnun Müşteri = Sürekli Müşteri" sloganımız ve anlayışımız doğrultusunda yaptığımız çalışmalar çerçevesinde, kalite ve güveni bir diğer temel ilke edinerek, bugüne kadar faaliyet alanlarımızda gerçekleştirmiş olduğumuz ve bir çözüm ortağı olarak değer kattığımız büyük ölçekli çok sayıda projemiz yer almaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.